Midea Washing Machine with Dryer | MF200D80WB/W-HR | Energy efficiency class A/E | Front loading | Washing capacity 8 kg | 1400
- TootjadMidea
- Mudel: MF200D80WB/W-HR
- Saadavus: 10
-
548€
Midea Washing Machine with Dryer | MF200D80WB/W-HR | Energy efficiency class A/E | Front loading | Washing capacity 8 kg | 1400 RPM | Depth 48 cm | Width 60 cm | Digital | Drying system | Drying capacity 6 kg | Steam function | White
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraani tüüp | Digital |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesukuiva tsükli kohta | 377 kWh |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 47 kWh |
| Energiatõhususe klass | A/E |
| Eritunnused | Smartphone control |
| Gross depth (mm) | 555.00 mm |
| Gross height (mm) | 885.00 mm |
| Gross weight | 68.00 kg |
| Gross width (mm) | 655.00 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatamismaht | 6 kg |
| Kuivatussüsteem | Yes |
| Laius | 60 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 76 dB |
| Net weight | 65.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2700.00 g |
| Pesumaht | 8 kg |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product family | Washing Machine with Dryer |
| Producer product name | MF200D80WB/W-HR |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 48 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tüüp | Free standing |
| Volume (m3) | 0.32 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: midea washing machine with dryer mf200d80wbw-hr energy efficiency class ae front loading washing capacity 8 kg 1400, mf200d80wbw-hr, midea, pesumasinad







